| Malzeme | Hastelloy C-276 N10276 |
|---|---|
| Ürün adı | Sıcak yüksek kalite Nikel özel alaşım Hastelloy C-276 N10276 sac levha |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | Sac / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | ISO 9001 |
| Ürün adı | Sıcak haddelenmiş Sanayi tipi çubuk ve tel Q195 Q235 Q345 metal ürünler |
|---|---|
| Sınıf | Q195 Q235 Q345 45 ~ 70 # |
| Şekil | Sac / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | ISO 9001 |
| Türü | Yuvarlak kare altıgen açı çelik |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik Incoloy 617 alaşımlı çelik levha çubuk boru teli |
|---|---|
| Türü | Nikel alaşımlı boru çelik çubuk çelik levha |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik Inoconel 725 alaşımlı çelik levha çubuk boru teli |
|---|---|
| tip | Nikel alaşımlı boru çelik çubuk çelik levha |
| sınıf | Nikel Bazlı Alaşım |
| şekil | sac şerit boru tel çubuğu vb |
| Standart | UNS,DIN,ASTM ,SAE,ISO,ASME |
| Ürün | 304 304L soğuk haddelenmiş fırçalanmış BA 2B ayna paslanmaz çelik levha levha |
|---|---|
| Standart | ASTM A240/A240M-14 |
| Seviye | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Teslimat | Soğuk Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | 2B, HL, No.4, Dekoratif |
| Ürün | Paslanmaz Çelik 410 309s 310s 316L Plaka 304 Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Standart | ASTM A240/A240M-14 |
| Seviye | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Teslimat | Soğuk Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | 2B, BA,HL, No.4, 8K,Dekoratif |
| Malzeme | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Nikel Esaslı alaşımlı çelik çubuk tel levha bobin borusu |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Uygulama | Ev aletleri, inşaat, otomobil endüstrisi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,02 mm-16 mm |
| Standart | JIS, ASTM A240 A666 |
| Genişliği | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifika | CE, BIS, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Uygulama | Ev aletleri, inşaat, otomobil endüstrisi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.02-200mm |
| Standart | ASTM, ASTM A240 A666 |
| Genişliği | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifika | API, CE, BIS, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Uygulama | Ev aletleri, inşaat, otomobil endüstrisi |
|---|---|
| Standart | JIS, ASTM A240/A240m-18 veya A666 veya istek |
| Genişliği | 1219mm / 1500mm |
| sertifika | ce, BIS, JIS, GS, ISO9001 |
| Sınıf | 300 Serisi |