| Steel Grade | Stainless Steel |
|---|---|
| Temperature Resistance | Can Withstand High Temperatures |
| Finish Process | Cold-Finished, Bright Annealing |
| Main Standard | ASTM A270, ASTM A269, ASTM A688 A213 A312etc |
| Type | Stainless Steel Seamless Tube / Tubing |
| Dikişsiz tüp | 3 Mm Dış Çaptan 652 Mm Dış Çapa |
|---|---|
| özel boru | Kaynaklı boru |
| Kalınlığı | 0,3 mm ~ 60 mm |
| duvar kalınlığı | 0,010 İnç ila 0,250 İnç |
| Karakteristik | Çok Güçlü ve Sert |
| Surface | Black, Bright, Polished |
|---|---|
| Weldability | Good |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Lenght | 1-12m, Or As Requirement |
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Ürün | Soğuk haddelenmiş hafif çelik rulolar hafif karbon çelik levha demir sac fiyat |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, JIS |
| Tekniği | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0.3-3mm |
| Genişlik | 50-1500mm |
| Ürün adı | 4140 42CrMo4 1.7225 SCM440 Soğuk Çekilmiş Alaşımlı Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Sınıf | 4140,4135,42CrMo, 4130, A-387Cr.B, 5140,5120 |
| Şekil | Sac şerit boru çubuk vb |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Türü | Karbon Çelik Bar Yuvarlak Kare altıgen Açı çelik |
| Ürün adı | Başbakan kalite aisi 4140 Karbon Demir alaşımlı çelik yuvarlak çubuklar Çin Tedarikçisi |
|---|---|
| Sınıf | 010 1020 1045 CK10 CK22 CK45 S10C S20C S45C |
| Şekil | Sac şerit boru çubuk vb |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Türü | Karbon Çelik Bar Yuvarlak Kare altıgen Açı çelik |
| Ürün adı | Yüksek kaliteli 20 # 45 # 20Mn 50Mn karbon karbon çelik Çin Tedarikçisi |
|---|---|
| Sınıf | 20 # 45 # 20Mn 50Mn |
| Şekil | Sac şerit boru çubuk vb |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Türü | Karbon Çelik Bar Yuvarlak Kare altıgen Açı çelik |
| Ürün | S32750 2507 F53 1.4410 Süper dubleks paslanmaz çelik levha sac |
|---|---|
| Standart | ASTM JIS TR |
| Seviye | S32750 2507 F53 1.4410 |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | 254SMo S31254 F44 1.4547 Süper dubleks paslanmaz çelik levha sac |
|---|---|
| Standart | ASTM JIS TR |
| Seviye | 254SMO S31254, F44, 1.4547 |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | 904 l N08904 1.4539 Süper dubleks paslanmaz çelik levha sac |
|---|---|
| Standart | ASTM JIS TR |
| Seviye | 904 l N08904 1.4539 |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |