| Product | 904 l N08904 1.4539 Super duplex stainless steel tube pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Grade | 904 l N08904 1.4539 |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Product | 254SMo S31254 F44 1.4547 Super duplex stainless steel pipe tube |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Seviye | 254SMO S31254, F44, 1.4547 |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Product | S32750 2507 F53 1.4410 Super duplex stainless steel tube pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Grade | S32750 2507 F53 1.4410 |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Surface | No.1, HL, No.4, Sand Blasting |
| Seviye | 430 410 304 316 321 310 309s paslanmaz çelik saclar paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Standart | AISI, JIS |
| Uzunluk | 300-15000mm |
| Kalınlık | 0.15-3mm |
| Genişlik | 1.5-1219mm |
| Seviye | 430 410 304 316 321 310 309s paslanmaz çelik sac paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Standart | AISI, JIS |
| Uzunluk | 300-15000mm |
| Kalınlık | 0,15-3 mm |
| Genişlik | 1,5-1219 mm |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Technic | Cold Rolled/Hot Rolled |
| Tolerance | ±1% |
| Sample | Sample Freely |
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 304 |
| Yüzey İşlemi | 2B/2D/BA/NO.1 |
| Kalınlık | 0,6MM |
| Hoşgörü | ±%1 |
| Ürün | SUS 304L 304 Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Standart | ASTM A240/A240M-14 |
| Seviye | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Teslimat | Soğuk Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | 2B, HL, No.4, Dekoratif |
| Ürün | 430 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 JIS G4304 |
| Seviye | SUS 410 420 430 |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Malzeme | Hastelloy C-276 N10276 |
|---|---|
| Ürün adı | N10276 2.4819 Hastelloy C-276 dikişli dikişsiz boru fiyatları |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | Sac / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | ISO 9001 |