| Seviye | 200 Serisi |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 2205 2507 32750 1.4462 |
| Yüzey İşlemi | 2b |
| Kalınlık | 0.2cm-6cm |
| Hoşgörü | ±%1 |
| Çelik Sınıfı | 201/304/304L/321/316/316L/309/309S/310S/904L |
|---|---|
| Yüzey İşlemi | 2B, SB, HL, No.1, No.4,6K, 8K |
| Kalınlık | 0.2mm-20mm |
| Hoşgörü | ±%1 |
| Uzunluk | 1000-6000mm |
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 304 |
| Yüzey İşlemi | 2B/2D/BA/NO.1 |
| Kalınlık | 0.4 |
| Hoşgörü | ±%1 |
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 301L, 301, 304N, 304L, 304J1 |
| Yüzey İşlemi | 2b |
| Kalınlık | 0,2-60 mm |
| Hoşgörü | ±%1 |
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | 301L, 301, 304N, 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 347, 430, 304, 304L, 904L, 304J1 |
| Yüzey İşlemi | 2b |
| Kalınlık | 0,2-60 mm |
| Hoşgörü | ±%1 |
| Çelik Sınıfı | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip | Kaynaklı |
| Kaynak hattı tipi | ERW |
| Malzeme | 200 Serisi/300 Serisi/400 Serisi |
| Seviye | 200/300/400/900 serisi |
| Uygulama | Ev aletleri, inşaat, otomobil endüstrisi |
|---|---|
| Standart | JIS, ASTM A240 A666 |
| Genişliği | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifika | ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Sınıf | 300 Serisi |
| Kalınlık | 0.3mm-120mm |
|---|---|
| Genişlik | 1000-3000mm |
| Çelik sınıfı | 301, 310S, 410, 316ti, 316L, 316, 420J1, 321, 410S, 443, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 436, 304L |
| Yüzey kaplaması | 2b |
| Teknik | Soğuk haddelenmiş sıcak haddelenmiş |
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Çelik sınıfı | 301, 304n, 310s, s32305 |
| Yüzey kaplaması | 2b |
| Kalınlık | 0,2-60 mm |
| Tolerans | ±% 1 |
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Çelik sınıfı | 310, 304, 904L, 317L |
| Yüzey kaplaması | 2b |
| Kalınlık | 0,2-60 mm |
| Tolerans | ±% 1 |