| Ürün | Paslanmaz sac |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 / A240M-14 |
| Sınıf | 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 310S, 904Letc. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | Paslanmaz Sac 444 |
|---|---|
| Standart | ASTM A240/A240M-12 |
| Seviye | 444 |
| Teslimat | Soğuk Haddelenmiş, Tavlanmış |
| Yüzey | 2B, BA, No.4, HL, Ayna |
| Ürün | 430 Paslanmaz Çelik Levha sac |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 JIS G4304 |
| Seviye | SUS 410 420 430 |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Malzeme | Inconel alaşım 625 yuvarlak çubuk |
|---|---|
| Türü | Nikel çubuk tel |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Shape | Plate Sheet |
|---|---|
| Price Term | FOB/CIF/CFR/EXW |
| Surface | 2B/ BA/ No.1/ No.4/ 8K/ HL/ Mirror |
| Thickness | 0.02-200mm |
| Certificate | ISO9001/SGS/BV |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Adedi | 1 ton |
| paket | Standart İhracat Paketi |
| Hata payı | ±0,02 mm |
| Uzunluk | 1000-12000mm |
| Uygulama | Yapı |
|---|---|
| Standart | AiSi, JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Genişliği | 1219mm,1500mm,2000mm |
| sertifika | ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Sınıf | 300 Serisi |
| Kalınlık | 0.02mm-120mm |
|---|---|
| Genişlik | 1000-3000mm |
| Seviye | 300 Serisi |
| Tolerans | ±% 1 |
| Çelik sınıfı | 301, 310S, 410, 316ti, 316L, 316, 420J1, 321, 410S, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 436, 304L, 904 |
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Çelik sınıfı | 304 |
| Yüzey kaplaması | 2b |
| Kalınlık | 0,2-60 mm |
| Tolerans | ±% 1 |