| Uygulama | Ev aletleri, inşaat, otomobil endüstrisi |
|---|---|
| Standart | JIS, ASTM A240 A666 |
| Genişliği | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifika | CE, BIS, KS, JIS, ISO9001 |
| Sınıf | 300 Serisi |
| Uygulama | Ev aletleri, inşaat, otomobil endüstrisi |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.02mm-20mm |
| Standart | JIS, ASTM A240 A666 |
| Genişliği | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifika | CE, BIS, SABS, JIS, GS, ISO9001 |
| Uygulama | Ev aletleri, inşaat, otomobil endüstrisi |
|---|---|
| Standart | JIS, ASTM A240 A666 |
| Genişliği | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifika | CE, BIS, SABS, KS, JIS, ISO9001 |
| Sınıf | 300 Serisi |
| Seviye | Inconel 600 601 617 625 690 713 718 800 925 926, Nikel Bazlı Alaşım 600 601 617 625 718 X-750 800 80 |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | Inconel 100/600/601617/625/690/713/718 |
| Hoşgörü | OEM / DOM |
| Alaşım Veya Değil | Alaşım mı |
| Başvuru | Yapısal Çelik Çubuk |
| Çelik Sınıfı | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil | Alaşım mı |
| Başvuru | Yapısal Çelik Çubuk |
| Standart | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, UNS,DIN,ASTM,SAE,ISO,ASME |
| Teknik | Soğuk Çekilmiş |
| Malzeme | Inconel alaşımlı 600 yuvarlak çubuk |
|---|---|
| Türü | Nikel çubuk tel |
| Sınıf | Nikel baz alaşımı |
| Şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Hastelloy C22 N06022 2.4819 B N10001 C276 C C2000 C4 B3 B2 X alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bo |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Deniz mühendisliği petrol ve gaz için nikel alaşımlı 625 boru |
|---|---|
| Türü | Nikel alaşımlı levha levha |
| Sınıf | Nikel baz alaşımı |
| Şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Bakır Nikel Alaşımlı Monel 400 |
|---|---|
| Türü | Nikel Bar |
| Sınıf | Nikel baz alaşımı |
| Şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | ISO 9001 |
| Malzeme | Nikel bakır alaşımlı k-500 filmaşin |
|---|---|
| Türü | Nikel çubuk tel |
| Sınıf | Nikel baz alaşımı |
| Şekil | Sac / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |