| Malzeme | Incoloy 800HT UNS N08811 1.4959 alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk tüp levha tel |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Incoloy 925 N08925 alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk tüp levha tel |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Monel400 MonelK500 alaşımlı levha alaşımlı çubuk Monel400 alaşımlı çubuk |
|---|---|
| Türü | Nikel çubuk tel |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | levha / şerit / borusu / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Ürün | 304L Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Standart | ASTM A240/A240M-14 |
| Seviye | 304L 304 |
| Teslimat | Soğuk Haddelenmiş |
| Yüzey | 2B, BA, No.4, HL, Ayna |
| Ürün | 316L Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 200 serisi, 300 serisi, 400 serisi .vb |
| Teslimat | Soğuk Haddelenmiş |
| Yüzey | 2B, BA, No.4, HL, Ayna |
| Ürün | 201 304 316 316L paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 200 serisi, 300 serisi, 400 serisi .vb |
| Teslimat | Soğuk Haddelenmiş |
| Yüzey | 2B, BA, No.4, HL, Ayna |
| Ürün | Aisi 304 310s 316 321 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 200 serisi, 300 serisi, 400 serisi .vb |
| teknik | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ürün | aisi 316L 2b paslanmaz çelik sac levha 316 304 201 |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 200 serisi, 300 serisi, 400 serisi .vb |
| Teslimat | Soğuk Haddelenmiş |
| Yüzey | 2B, BA, No.4, HL, Ayna |
| Ürün | Aisi 316L 316 304 201 paslanmaz çelik levha sac bobin |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 200 serisi, 300 serisi, 400 serisi .vb |
| teknik | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ürün | 304 310s 316 321 soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik levha sac baosteel |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 200 serisi, 300 serisi, 400 serisi .vb |
| teknik | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |