| Ürün | 37Mn 34Mn2V 30CrMo 35CrMo Dikişsiz çelik borular yüksek basınçlı kaplar gaz tüpleri |
|---|---|
| Standart | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Sınıf | 37Mn 34Mn2V 30CrMo 35CrMo STH11 STH12 STH21 STH22 |
| Kalınlığı | 2 - 20 mm |
| Dış çap | 20 - 610 mm |
| Ürün | 410 Paslanmaz Çelik Tel Gıda Sınıfı 0.07mm 0.13mm 0.15mm 0.7mm |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Yüzey | Yüzey, doğrusal stabilite ile düzgün ve güzel. |
| Başvuru | endüstriyel, bina |
| Ürün | 304 304L 316 316L 321 310S 410 420 430 soğuk çekilmiş paslanmaz çelik filmaşin |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Ürün | 201 304 304L 316 316L Paslanmaz çelik tel Hidrojen Çelik Filmaşin Özel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN ASTM A 313, EN 10270-3, JIS G4314, BS 2056 & DIN 17224 |
| Seviye | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Yüzey | Yüzey, doğrusal stabilite ile düzgün ve güzel. |
| Başvuru | endüstriyel, bina |
| Ürün | 316 316L 316Ti 310S 321 Paslanmaz çelik bobin boru |
|---|---|
| Standard | ASTM A312, ASTM A213, ASTM A249, ASTM A554 |
| Seviye | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Yüzey | Değirmen veya Parlak |
| teknik | Soğuk Çekilmiş Sıcak Rulo |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Filmaşin 201 304 304L 316 316L 410 420 430 |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Ürün | SUS 301 201 304 316 316L 410 420 430 halat kasnağı yapmak için paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Ürün | 201 304 304L 316 316L 430 ince paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Ürün | Yüksek kaliteli SS 201 304 316 316L 410 paslanmaz çelik tel piyano teli |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Ürün | Yüksek kaliteli 201 410 304 Paslanmaz Çelik Tel fabrika doğrudan satış |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |