| Ürün | Çin'den ücretsiz numune 201 304 316L 321 paslanmaz çelik boru üreticisi |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | BA 2B NO.4 8K HL yüzey kaplamalı en çok satan 316 316L paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Seviye | 200/300/400/900 Serisi |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Ürün | 2205 2507 904L 25SMo dubleks paslanmaz çelik boru fiyatı SGS BV onaylı |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Ürün | 316L 321 sus paslanmaz çelik boru, rekabetçi fiyat ile özelleştirilmiş boyutta |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Seviye | 200,300,400serisi,Dubleks,2205,2507,660,630,631 |
| Yüzey | Turşu ve Parlak Cilalı Finish |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Ürün | astm a213 tp304 dikişsiz paslanmaz çelik boru 304L paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | 1.4021 SUS 201 304 paslanmaz çelik soğuk çekilmiş altıgen çubuk çubuk tedarikçisi |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi |
| Yüzey | Salamura, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Tip | Yuvarlak, altıgen, kare, düz, vb |
| Ürün | 304 316 321 310S 316L paslanmaz çelik altıgen parlak çubuk |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi |
| Yüzey | Salamura, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Tip | Yuvarlak, altıgen, kare, düz, vb |
| Ürün | 0.4mm 0.5mm AISI 1.4301 astm a240 tp 316l 304 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB |
| Ürün | 1.5mm 1.2mm Kalınlık aisi 304 2b paslanmaz çelik levha sac 201 321 316l |
|---|---|
| Standart | ASTM240 |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB |
| Ürün | 304 304L 316 Paslanmaz Çelik Boru TP316L Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |