| Type | Welded, seamless |
|---|---|
| Ürün | 304 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru paslanmaz çelik dikişsiz boru |
| Seviye | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Yüzey | Değirmen veya Parlak |
| Şekil | Yuvarlak kare boru |
| ürün | Üreticiler 201304 Prime Paslanmaz Çelik Boru satıyor |
|---|---|
| Standart | ASTM A312 ve A554 |
| sınıf | 304316L 321 310S 430 2205 |
| Yüzey | Değirmen veya Parlak |
| teknik | Soğuk Çekilmiş |
| ürün | SS 446 2205 dubleks paslanmaz çelik dikişsiz boru boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| sınıf | 200 serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu, 301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu, 309, 316, 316L, 310, 310S |
| Yüzey | 2B / BA / 6K / 4K / 8K / AYNA / NO.4 / HL / Lehçe / NO.1 |
| teknik | Soğuk haddelenmiş |
| Ürün | 316 316L 347 Paslanmaz Çelik Boru, Boya Yüzeyi Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Ürün | 304 304L 316 316L Paslanmaz Çelik Yay Teli |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Ürün | 410 Paslanmaz Çelik Tel Gıda Sınıfı 0.07mm 0.13mm 0.15mm 0.7mm |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Yüzey | Yüzey, doğrusal stabilite ile düzgün ve güzel. |
| Başvuru | endüstriyel, bina |
| Ürün | 316 316L 347 Paslanmaz Çelik Endüstriyel Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Ürün | 2205 Islak akışlı elektrikli çökelticiler için kullanılan dubleks paslanmaz çelik dikişsiz borular |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Ürün | 316 316l Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru SS Dikişsiz Borular |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Ürün | ASTM A269 A312 A213 316L Paslanmaz Çelik Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |