| Ürün | Yuvarlak aisi tüp fiyatları 304 316 321 2205 paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | 201 202 304 Fabrika Doğrudan Satış Sus304L dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | 1.95mm 0.5MM 1.2mm Kalınlık aisi 316l 2b paslanmaz çelik levha 201 304 321 |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB |
| Ürün | Yüksek kaliteli 304 paslanmaz inox dikişsiz paslanmaz boru boru fiyatı kg başına ücretsiz numune |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Product | High quality manufactury price 316 stainless steel bar Iron Rod Price China Supplier |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | High quality manufactury price 316L 316ti stainless steel bar Iron Rod Price China Supplier |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Ürün | Yüksek kaliteli üretim fiyatı 304 paslanmaz çelik çubuk Demir Çubuk Fiyat Çin Tedarikçisi |
|---|---|
| Standard | ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Technique | Cold Drawn Hot Rolled Forged |
| Ürün | J55 K55 N80 L80 C90 T95 P110 Q125 V150 yağ muhafazası karbonlu çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Sınıf | J55 K55 N80 L80 C90, T95 P110 Q125 V150 |
| Kalınlığı | 0,5 - 20 mm |
| Dış çap | 20 - 610 mm |
| Ürün | L245 L290 L360 L415 L480 GR B X42 X46 X56 X65 X70 X80 X100 Karbon çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Sınıf | L245 L290 L360 L415 L480 GR B X42 X46 X56 X65 |
| Kalınlığı | 0,5 - 20 mm |
| Dış çap | 20 - 610 mm |
| Ürün | A213T11 A213T12 A213T22 A192 A106 A53 karbonlu çelik kazan borusu |
|---|---|
| Standart | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Sınıf | L245 L290 L360 L415 L480 GR B X42 X46 X56 X65 |
| Kalınlığı | 0,5 - 20 mm |
| Dış çap | 20 - 610 mm |