| Ürün | 201 316l 316 304l 304 321 410 420 430 paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Ürün | 201 304 304L 316 316L 310s 2205 2507 904l paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
|---|---|
| Seviye | 201,202,301,303,304,304L,305,316,316L,321 |
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Ürün | SS201 SS301 SS303 SS304 SS304L SS309S SS310S SS317 SS316 SS316L halat kasnağı yapmak için paslanmaz |
| Seviye | 201,202,301,303,304,304L,305,316,316L,321 |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| kesit boyutu | 0,05 mm-25 mm |
|---|---|
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Ürün | SS201 SS301 SS303 SS304 SS304L SS309S SS310S SS317 SS316 SS316L halat kasnağı yapmak için paslanmaz |
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Ürün | 304 304L 316 316L 310S 410 430 201 paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Product | 304 304L Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM DIN JIS GB |
| Yüzey | Turşu, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| C | Maksimum %0,08 |
| Cr | 18%-20% |
| ürün | 201 316l 316 304l 304321410420430 paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal stabilite. Parlak, turşu, siyah |
| zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Uygulama | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Şekil | Stainless Steel Seamless Pipe, DIN17456 DIN 17458 EN 10216-5 1/2,EN 10204-3.1B 1.4571. Pas |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Tip | kaynak dikişsiz |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Ürün | 316 316L soğuk haddelenmiş sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik sac levha |
|---|---|
| C | Maksimum %0.08 %0.035 |
| cr | %16-18 |
| Ni | %10-14 |
| Kalınlık | 0,3 mm ~ 6 mm |