| Ürün | Paslanmaz Çelik Boru 316 |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Seviye | 200/300/400/900 Serisi |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Product | 310S Stainless steel bright round bar/steel rods |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Yüzey | Turşu, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Tip | Yuvarlak, altıgen, kare, düz, vb |
| Product | Hot sale austenitic 317L 317Stainless Steel Round |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi ANSI 304 304L |
| Yüzey | Turşu, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Ürün | 304 309S paslanmaz çelik boru fiyat listesi dekoratif kullanım haklı fiyat |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 309S 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru 304 |
|---|---|
| Standart | ASTM A312 ve A554 |
| Seviye | 304 316L |
| Yüzey | Değirmen veya Parlak |
| C | Maksimum %0,08 |
| Ürün | POSCO Marka 409L Paslanmaz Çelik Sac 0.5-3.0mm 2B Bitmiş SS 409L Sac |
|---|---|
| Standart | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
| Yüzey | 2B BA NO.4 Ayna 8K 2D |
| teknoloji | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,3 mm ~ 6 mm |
| Ürün | Paslanmaz bobin boruları exw dikişsiz ASTM A269 TP304 316L yüzey BA kaplama soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Malzeme | HastelloyX UNS NO6002 |
|---|---|
| Ürün adı | HastelloyX UNS NO6002 Nikel Alaşımlı Çelik çubuk Alaşımlı Çelik boru Alaşımlı Çelik Levha |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | Sac / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | ISO 9001 |
| Malzeme | incoloy020 Alloy20 No8020 2.4660 alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk tüp levha tel |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli HastelloyX Hastelloy X Uns N06002 .2.4665 Nc22fed Gh3536 |
|---|---|
| Türü | Nikel çubuk tel |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |