| Malzeme | Alloy31 N08031 alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Seviye | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Hoşgörü | Stokta var |
| Alaşım Veya Değil | Alaşım mı |
| Başvuru | Yapısal Çelik Çubuk |
| Ürün | Uçak Sınıfı Alüminyum Çubuk 6063 6061 alüminyum yuvarlak çubuk fiyatı |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS GB |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Yüzey | Değirmen Finish, Cilalı |
| Türü | Yuvarlak, altıgen, kare, vb |
| ürün | Paslanmaz Çelik Boru 201304 304L 316 316L 310S 321 2205 317L 904L |
|---|---|
| Standart | ASTM A312 ve A554 |
| sınıf | 304316L 321 310S 430 2205 |
| Yüzey | Değirmen veya Parlak |
| teknik | Soğuk Çekilmiş |
| Ürün | 316 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru SS Dikişsiz Borular |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Ürün | Paslanmaz bobin boruları exw dikişsiz ASTM A269 TP304 316L yüzey BA kaplama soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Ürün | 1/8" OD SS Hidrolik Kontrol Hattı Boru Kapiler Tüpleri |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Seviye | 304 321 316 316L 304L 2205 2507 |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Ürün | T2 Bakır yuvarlak Çubuk 16mm kare bakır çubuk C12000 bakır düz çubuk bükme |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, EN, BS, JIS, GB |
| Malzeme | Saf Bakır |
| Yüzey | Değirmen Finish, Cilalı |
| Türü | Yuvarlak, altıgen, kare, vb |
| Ürün | Gözleme Bobini Bakır Boru |
|---|---|
| Belirtimi | özelleştirilmiş |
| Dış çap | 2 mm 900mm |
| Kalınlığı | 0.5mm-50mm |
| Uzunluğu | 1-12m |
| Ürün adı | 1070 Alüminyum Levha ; |
|---|---|
| incelik | 0,5 mm;2 mm;3,0 mm; |
| Malzeme | Alüminyum |
| ağırlık | Rica olarak |
| Genişlik | 600mm-1650mm |