| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Çelik sınıfı | 301L, S30815, 301, 304n, 310S |
| Yüzey kaplaması | 2b |
| Kalınlık | 0.1-180mm |
| Tolerans | ±% 1 |
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Çelik sınıfı | 304 |
| Yüzey kaplaması | 2B, SB, HL, No.1, No.4,6K, 8K |
| Kalınlık | 0.8 |
| Tolerans | ±% 1 |
| Sınıf | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart | AiSi |
| Genişliği | 400 mm |
| Uzunluk | Müşterinin Gereksinimi |
| Teknik | Soğuk haddelenmiş, soğuk haddelenmiş, soğuk çizilmiş, sıcak haddelenmiş, |
| Malzeme | Hastelloy C276 C C2000 C22 C4 B B3 X alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Nimonic90 GH90 Nikel bazlı süper alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk tüp levha tel |
| sınıf | Nimonic 90 Nikel Bazlı Alaşım |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Incoloy 330 N08830 alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk tüp levha tel |
| sınıf | Nikel Baz Alaşım 600 601 617 625 718 X-750 800 800H 900 925 926 |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Alaşım 28 1.4563 N08028 nikel bazlı alaşım çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk tüp levha tel |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Hastelloy B2 N10665 2.4617 C276 C C2000 C22 C4 BX alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Ürün | Sıcak satış Parlak MIG kaynak ERNi-1 tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | ERNiCrMo-3,ERNiCrMo-4,ERNiCrMo-13,ERNiCrFe-3,ERNiCrFe-7,ERNiCr-3,ERNiCr-7,ERNiCu-7,ERNi-1, ER70S-6. |
| Yüzey | düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Ürün | ASTM A312 SS 304 Boru Değirmeni 180 HL Finish Makine Dekorasyonu İçin 6 Metre Uzunluk |
|---|---|
| Standart | ASTM A312 |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | Freze cilası, 180 HL cilası ve 320 No.4 cilalı |
| C | Maksimum %0,08 |