| Coil Id | 400mm Or 610mm |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Sample | Sample Freely |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Malzeme | Hastelloy B N10001 C276 Hastelloy C N06455 2.4610 C2000 C22 C4 B3 B2 X alaşım yuvarlak çubuk boru le |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Incoloy840 alaşımlı yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk tüp levha tel |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Uygulama | Ev aletleri, inşaat, otomobil endüstrisi |
|---|---|
| Standart | JIS, ASTM A240 A666 |
| Genişliği | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifika | API, CE, BIS, JIS, ISO9001 |
| Sınıf | 300 Serisi |
| Seviye | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Hoşgörü | OEM / DOM |
| Alaşım Veya Değil | Alaşım mı |
| Başvuru | Yapısal Çelik Çubuk |
| Malzeme | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Nikel Esaslı alaşımlı çelik çubuk tel levha bobin borusu |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
|---|---|
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Custom Made | Yes |
| Coil Id | 10mm Or2500mm |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Malzeme | Monel K-500 Alaşım K-500 alaşımlı çelik levha alaşımlı çelik çubuk alaşımlı çelik boru alaşımlı çeli |
|---|---|
| Türü | Nikel çubuk tel |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | levha / şerit / borusu / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Alaşım Çelik Incoloy 901 Incoloy 925 Incoloy 926 alaşımlı çelik levha çubuk boru tel |
|---|---|
| Türü | Nikel alaşımlı boru çelik çubuk çelik levha |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Hastelloy B3 N10675 2.4600 C276 C C2000 C22 C4 BX alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |