| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | JIS G 4304 G4305 - 2012 |
| Seviye | SUS321, SUS316L, SUS316Ti, SUS310S, vb. |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Kalınlık | 3~200mm |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 JIS G4304 |
| Seviye | SUS420, SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha SUS304L |
|---|---|
| Standart | JIS G4304: 2012 |
| Seviye | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | Sıcak Haddelenmiş ASTM A240 201 202 304 316 321 1-6mm Paslanmaz Çelik Sac Levha Sac |
|---|---|
| Standart | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Seviye | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | Sıcak Haddelenmiş ASTM A240 201 202 304 316 321 1-6mm Paslanmaz Çelik Sac Levha Sac |
|---|---|
| Standart | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Seviye | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | Sıcak Haddelenmiş ASTM A240 201 202 304 316 321 1- 6mm Paslanmaz Çelik Sac Levha Çelik Sac |
|---|---|
| Standart | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Seviye | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşulanmış |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Transportation | By Sea, By Air, By Express |
|---|---|
| Surface | 2B, BA, HL, NO.1, NO.4, 8K |
| Material | 200 Series/300 Series/400series |
| Width | 10-2000mm |
| Processing | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Material | 200 Series/300 Series/400series |
|---|---|
| Transportation | By Sea, By Air, By Express |
| Hardness | Soft,semi-hard And Full Hard |
| Price Term | FOB, CFR, CIF |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Customization | Acceptable |
| Custom Made | Yes |
| Coil Id | 10mm Or2500mm |
|---|---|
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Stock | Stock |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |