| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha 310S |
|---|---|
| Standart | JIS G 4304: 2012 |
| Seviye | SUS310, SUS310S, SUS316, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha 2205 |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 / A240M - 14 |
| Seviye | 2205, 316Ti, 904L, 316L, 321, 310S, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha 410 |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 JIS G4304 |
| Seviye | 410, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | 1D, No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 JIS G4304 |
| Seviye | 309S, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Seviye | 200 Serisi , 300 Serisi , 400 Serisi 600 Serisi |
|---|---|
| Standart | AISI, JIS |
| Uzunluk | 300-6000mm |
| Kalınlık | 0.03-3mm |
| Genişlik | 600-1550mm |
| Seviye | 200 Serisi , 300 Serisi , 400 Serisi 600 Serisi |
|---|---|
| Standart | AISI, JIS |
| Uzunluk | 300-6000mm |
| Kalınlık | 0.03-3mm |
| Genişlik | 600-1550mm |
| Ürün | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | JIS G 4304: 2012 |
| Seviye | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Fırçalı, Mat |
| Stock | Stock |
|---|---|
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
| Price Terms | Fob CFR CIF |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Custom Made | Yes |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Surface | Black, Bright, Polished |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Profil |
|---|---|
| Standart | GB ,ASTM,JIS,BS,DIN,UNI vb. |
| Seviye | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
| Başvuru | Yapı |
| teknik | Soğuk Çekilmiş, Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |