| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | JIS G 4304: 2012 |
| Seviye | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Fırçalı, Mat |
| Seviye | 301 paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Standart | AISI, JIS |
| Uzunluk | 300-2000mm |
| Kalınlık | 0.15-3mm |
| Genişlik | 1.5-1219mm |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | JIS G 4304 G4305 - 2012 |
| Seviye | SUS321, SUS316L, SUS316Ti, SUS310S, vb. |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Kalınlık | 3~200mm |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 JIS G4304 |
| Seviye | SUS420, SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Ürün | Paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Seviye | 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Yüzey | 2B bitirmek |
| C | Maksimum %0,08 |
| cr | 18%-20% |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Kanal Çubuğu |
|---|---|
| Standart | ASTM A276, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Malzeme | 201,202,301,304,vb |
| Yüzey | Turşu, Parlatma, Patlatma, vb |
| Tip | Kanal Yuvarlak Açı Kare Düz çubuk |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Kanal Çubuğu |
|---|---|
| Standart | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Malzeme | 201,202,301,304,309S,310S,316,316L,410,420,430,vb |
| Yüzey | Turşu, Parlatma, Patlatma, vb |
| Tip | Kanal Yuvarlak Açı Kare Düz çubuk |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Kanal Çubuğu |
|---|---|
| Standart | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Malzeme | 201,202,301,304.309S,310S,316,316L,410,420,430,vb |
| Yüzey | Turşu, Parlatma, Patlatma, vb |
| Tip | Kanal Yuvarlak Açı Kare Düz çubuk |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Kanal Çubuğu |
|---|---|
| Standart | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Malzeme | 201,202,301,304.309S,310S,316,316L,410,420,430,vb |
| Yüzey | Turşu, Parlatma, Patlatma, vb |
| Tip | Kanal Yuvarlak Açı Kare Düz çubuk |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Profil |
|---|---|
| Standart | GB,ASTM,JIS,BS,DIN,UNI vb. |
| Seviye | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
| Başvuru | İnşaat |
| teknik | Soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş |