| Ürün | 201 304 321 316l 2B Finish Soğuk Haddelenmiş paslanmaz çelik levha İyi Kalite |
|---|---|
| Standart | ASTM A240-14 |
| Seviye | 321 304 301 304 316 304L 316L 310S 317 317L 904L 2205 |
| Yüzey | BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K HL 2D 1D |
| Malzeme | 200 Serisi 300 Serisi 400 Serisi |
| Product | AISI 416 405 430F 439 446 434 409 409L 442 Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 400Series 300Series.200series.monel serisi inconel hastelloy serisi |
| Yüzey | Turşu, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Product | 17-4PH 17-7PH 15-5PH prime Hot rolled stainless steel Round bar |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 300Series.200series,400size,600size.monel series inconel hastelloy series |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Ürün | paslanmaz çelik kabartmalı boru 316 304 304L 316L 430 201 |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Yüzey | 180G,320G,400G Saten/Saç Çizgisi, 500G,600G Ayna kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | 201 301 304 304L 316 316L 321 410 430 2205 2507 310S paslanmaz çelik kabartmalı boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Lehçe | Parlak veya Ayna, Saten, Saç Çizgisi, |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | 201 301 304 304L 316 316L 321 410 430 Çin ucuz fiyat paslanmaz çelik oluklu borular borular |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| saten kaplama | 180#/240#/320#/400# |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | ASTM A269 1/4" 3/8" 316L Paslanmaz Çelik Rulo Borusu |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Seviye | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Ürün | 316 316l 310 310s 321 304 Paslanmaz Çelik Borular tüp |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| saten kaplama | 180#/240#/320#/400# |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Material Grade | 317L, 321 2205 2507 904L 254SMO |
|---|---|
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Lenght | 1-12m, Or As Requirement |
| Weldability | Good |
| Description | Stainless Steel Tube |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha 316 |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 / A240M - 14 |
| Seviye | 316, 316L, 316Ti, 321, 310S, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |