| şekil | Round.square.Rectangle |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı yüzey |
| tip | kaynak dikişsiz |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| şekil | 439 Paslanmaz Çelik Boru Sus 439 Paslanmaz Çelik Boru 439 Paslanmaz Çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı yüzey |
| tip | kaynak dikişsiz |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Başvuru | Kimya, su boru hattı sistemi, Sanayi |
|---|---|
| Ürün | Metal Aletler için 316 316L Paslanmaz Çelik Boru |
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Product | 316 316L 316Ti 310S 321 Stainless steel coil tubing |
|---|---|
| Standard | ASTM A312, ASTM A213, ASTM A249, ASTM A554 |
| Seviye | 201 304 304L 316 316L 321 310S 430 2205 |
| Yüzey | Değirmen veya Parlak |
| teknik | Soğuk Çekilmiş Sıcak Rulo |
| Ürün | 316 316L 347 Paslanmaz Çelik Endüstriyel Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu 180G,320G,400G Saten/Saç Çizgisi, 500G,600G Ayna kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Thickness | 0.5mm ~ 80mm |
| Ürün | Astm A240 316l Paslanmaz Çelik Levha 1219mm 1500mm 2000mm Genişlik |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 |
| Yüzey | 2B/BA/SAÇ ÇİZGİSİ/8K/NO.4/kazınmış/saten |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB ESKİ İŞ |
| Başvuru | Kimya, su boru hattı sistemi, Sanayi |
|---|---|
| Ürün | Metal Aletler için 316 316L Paslanmaz Çelik Boru |
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | 430 409 446 410 420 hassas paslanmaz çelik dikişsiz boru boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Yüzey | Turşu ve Parlak Cilalı Kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Ürün | Paslanmaz bobin boruları exw dikişsiz ASTM A269 TP304 316L yüzey BA kaplama soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Ürün | 304 304L 316 316L 321 310S Paslanmaz Çelik Altıgen Çubuk |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi ANSI 304 304L |
| yüzey | Turşu, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Tip | Yuvarlak, altıgen, kare, düz vb. |