| Ürün | Galvanizli paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | API, ASTM, DIN, JIS, BS, JIS, GB, DIN |
| Sınıf | Q195, Q235, Q345, S235, S235JR, S355JR.STK400 / 500 |
| Dış çap | 6 - 600 mm |
| Yüzey | galvanize |
| Ürün | 430 409 446 410 420 hassas paslanmaz çelik dikişsiz boru boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 Serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Yüzey | Turşu ve Parlak Cilalı Finish |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Ürün | Parlatma 316 316L Paslanmaz Çelik Boru Kalınlığı 0.3mm ~ 30mm Korozyon Direnci |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 201, 202, 304, 304L,316, 316L, 310, 310S, 316Ti, 317L,321.347H ,410.420.430.904L |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ Ayna/NO.4/HL/Lehçe/NO.1 |
| C | Maksimum %0,08 |
| Ürün | 201 paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| C | Maksimum %0,15 |
| Ürün | 321 paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 321.347,347H ,2205,2507,904L |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| C | Maksimum %0,08 |
| Ürün | Paslanmaz çelik hassas boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 304, 304L, 316, 316L, 310S, 316Ti,317.317L,321.430.904L |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| C | Maksimum %0,08 |
| Product | Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 316 l 410 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Material | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, etc. |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Sac 316 316L |
|---|---|
| C | Maksimum %0.08 %0.035 |
| cr | %16-18 |
| Ni | %10-14 |
| Kalınlık | 0,3 mm ~ 6 mm |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Sac 347H |
|---|---|
| Standart | ASTM A240-14 |
| Yüzey | 2B |
| C | %0.04~0.08 |
| cr | 17%-19% |
| Ürün | 201 paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Sınıf | 201,202,316,316L, 321,410,416,420,430,1,4301, 1.4306, 1,4845, 1.4401, 1.4371, 1.4597,1.4541, vb. |
| Yüzey | Lineer stabilite ile güzel ve güzel, güzel, salamura, siyah |
| el sanatları | soğuk çekilmiş ve tavlanmış |