| Ürün | 201 304 304L 316 316L 410 430 Paslanmaz çelik elektrolitik parlak tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 201 304, 304L 316 316L 410 420 430 |
| Yüzey | Yüzey, doğrusal stabilite ile düzgün ve güzel. |
| Başvuru | endüstriyel, bina |
| Ürün | AISI 316 SUS 201 202 304.304L,316L, 321.430 salamura paslanmaz çelik kare çubuk çubuk |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi ANSI 304 304L |
| Yüzey | Salamura, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Tip | Yuvarlak, altıgen, kare, düz, vb |
| Ürün | Çin Fabrikadan Doğrudan Satın Al piyano paslanmaz çelik tel 304 304L 316 316L |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN ASTM A 313, EN 10270-3, JIS G4314, BS 2056 & DIN 17224 |
| Seviye | 304 304L 316 316L 410 420 430 |
| Yüzey | Yüzey, doğrusal stabilite ile düzgün ve güzel. |
| Başvuru | endüstriyel, bina |
| Tip | Kaynaklı, Dikişsiz |
|---|---|
| Ürün | Paslanmaz Çelik Boru (316L 304L 316ln 310S 316ti 347H 310moln 1.4835 1.4845 1.4404 1.4301 1.4571) |
| Seviye | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Yüzey | Turşu veya Parlak |
| Şekil | Yuvarlak veya Kare |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Çubuk 304 |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Yüzey | Salamura, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| C | Maksimum %0,08 |
| cr | 18%-20% |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 304, 316l |
| Yüzey | Yüzey, doğrusal stabilite ile düzgün ve güzel. |
| C | Maks %0,08 / %0,035 |
| Ürün | 310 Paslanmaz Çelik Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| C | Maksimum %0,25 |
| Ürün adı | Paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM A312 A213 A249 |
| Yüzey | Değirmen cilası, Cilalı |
| kalınlık | 3 mm ~ 60 mm |
| OD | 6mm ~ 4800mm |
| Ürün | 410 420 430 Paslanmaz Çelik Boru Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Grade | 200/300/400/900 Series |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Ürün | Süper Dubleks ASTM 2205 Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 serisi: 201, 202, 200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| Technique | Cold Rolled |