| Ürün | 304, 316L, 321, 310S paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Seviye | 200/300/400/900 serisi |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Ürün | 0.4mm 0.5mm AISI 1.4301 astm a240 tp 316l 304 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat terimi | CIF CFR FOB |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 304 |
| Yüzey | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/kazınmış/saten |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Fiyat terimi | CIF CFR FOB EX-İŞ |
| Ürün | 2205 Islak akışlı elektrikli çökelticiler için kullanılan dubleks paslanmaz çelik dikişsiz borular |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Ürün | 0.4mm 0.5mm AISI 1.4301 astm a240 tp 316l 304 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat terimi | CIF CFR FOB |
| Ürün | 0.4mm 0.5mm AISI 1.4301 astm a240 tp 316l 304 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat Terimi | CIF CFR FOB |
| Tip | Kaynaklı, Dikişsiz |
|---|---|
| Ürün | 304 304L Dikişsiz ve Kaynaklı Boru |
| Seviye | 304 304L 316 316L 321 310S 2205 |
| Yüzey | turşu veya parlak |
| Şekil | Yuvarlak veya kare |
| Ürün | 1.4021 SUS 201 304 paslanmaz çelik soğuk çekilmiş altıgen çubuk çubuk tedarikçisi |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS ASTM A276 |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi |
| Yüzey | Turşu, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Tip | Yuvarlak, altıgen, kare, düz vb. |
| Ürün | 304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat Terimi | CIF CFR FOB |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Sac 304 |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 |
| C | Maksimum %0,08 |
| cr | 18%-20% |
| Ni | %8-10 |