| Ürün | Yüksek basınca dayanıklı 904L paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Surface | 2B/BA/6K/4K/8K/ MIRROR/NO.4/HL/ Polish/NO.1 |
| C | Maksimum %2 |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha 304 304L paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha 304 304L paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 |
| Yüzey | 2B/BA/SAÇ ÇİZGİSİ/8K/NO.4/kazınmış/saten |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB ESKİ İŞ |
| Ürün | 201 202 301 304 304L paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | ASTM240 |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat terimi | CIF CFR FOB |
| Ürün | 321 paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 321.321H 347.347H ,2205.2507.904L |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| Tip | Dikişsiz Kaynaklı |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Sac 310S |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 200 Serisi 300 Serisi 400 Serisi |
| Yüzey | 2B, BA, No.4, HL, Ayna |
| Ürün adı | Paslanmaz Çelik Levha Sac |
| Ürün | 321 304 310S paslanmaz çelik sac levha 2B |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 200 Serisi 300 Serisi 400 Serisi |
| Yüzey | 2B, BA, No.4, HL, Ayna |
| Model numarası | 201/304/304L/321/316/316L/309/309S/310S/904L |
| Product | Stainless steel cold drawing light round bar |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, Round,Square,flat,Angle,Channel Bar and Profiles |
| Process method | Cold Drawn,Cold Rolled,Hot Rolled,Forged |
| Ürün | ASTM A240 347/347H Paslanmaz Çelik Sac Levha |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 |
| Yüzey | 2B/BA/SAÇ ÇİZGİSİ/8K/NO.4/kazınmış/saten |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB ESKİ İŞ |
| Product | AISI SUS SS 201 stainless steel bar 201 202 301 304 304L |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201 202 304 316 l 410 |
| Yüzey | Turşu, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Malzeme | BAOSTEEL, JISCO, TISCO, vb. |