| Ürün | Gözleme Bobini Bakır Boru |
|---|---|
| Şartname | özelleştirilmiş |
| Dış çap | 2mm-900mm |
| Kalınlık | 0,5 mm-50 mm |
| Uzunluk | 1-12m |
| Ürün | alüminyum tüp |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen, vs |
| Sınıf | 1000 serisi |
| Yüzey | Eloksal, fırçalanmış, değirmen bitmiş, vb |
| Dış çap | 600 mm'ye kadar |
| Ürün | Ancak bobin bakır boru borusu, düz bakır boru ve kılcal boru |
|---|---|
| Belirtimi | özelleştirilmiş |
| Dış çap | 1 mm ~ 914mm |
| Kalınlığı | 0,5 mm - 80 mm |
| Uzunluğu | 1-12m |
| Ürün | Gözleme Rulo Bakır Boru |
|---|---|
| Belirtimi | özelleştirilmiş |
| Dış çap | 1 mm ~ 40 mm |
| Kalınlığı | 0.5mm-5mm |
| Uzunluğu | 3m - 30m |
| Ürün | Alüminyum alaşımlı tel, alüminyum tel |
|---|---|
| Wire Gauge | 0.12-5mm |
| Yüzey | Kaplı Renk |
| Uygulama | Uçak, ulaşım araçları, gemi |
| Sertifika | RoHS / ISO9001 / ISO 14001 / GB |
| Ürün | Birincil alüminyum levha 1100 1060 1050 |
|---|---|
| Standart | GB / T, EN, ASTM |
| Sınıf | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Yüzey | kaplamalı |
| Öfke | O-H112, O H12 H22 H14 H24 |
| Ürün | Düşük fiyat ile çin'de soğuk haddelenmiş tavlı alüminyum folyo bobin üreticileri |
|---|---|
| Standart | GB / T, EN, ASTM |
| Sınıf | 1000 Serisi, 1235 1100 1145 1060/1070 / 3003/8011 |
| Yüzey | kaplamalı |
| Öfke | O-H112, O H12 H22 H14 H24 |
| Ürün | Bakır tel gümüş kaplama bakır tel katı bakır kaplı alüminyum CCA twisted elektrik teli |
|---|---|
| Standart | IEC, NEMA, GB, SGS, ISO |
| Yüzey | Kaplı Renk |
| Uygulama | Elektrik kablosu, Isıtma, Motor, trafo, Jeneratör, Kaynak makinesi |
| Sertifika | RoHS / ISO9001 / ISO14001 |
| Ürün | Alüminyum Yuvarlak Çubuk 1050 1060 1070 1100 3003 3004 5052 5005 5083 5754 Tam Notlar |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS GB |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Yüzey | Değirmen Finish, Cilalı |
| Türü | Yuvarlak, altıgen, kare, vb |
| Ürün | Alüminyum Alaşımlı Sac Levha AA 5083 H111 H112 H116 H321 |
|---|---|
| Standart | GB / T, EN, ASTM JIS |
| Sınıf | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Yüzey | kaplamalı |
| Öfke | O-H112, O H12H22H14H24 |