| Ürün | 310S paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 310S,321.410,416,420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1.4597,1.4541, vb. |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Ürün | 410 0,7 mm 0,13 mm Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 410.416.420.430,1.430 |
| Yüzey | düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Product | Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standard | ASTM A276 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| C | Max 0.08% |
| cr | 18%-20% |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Altıgen Çubuk |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi |
| Yüzey | Salamura, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
| Tip | Yuvarlak, altıgen, kare, düz, vb |
| Product | ANSI 316 316L Stainless Steel Bar,Stainless Steel Rod |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | SS 410 1Cr13 Hot Rolled Cold Drawn Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 410 410S 410L |
| Yüzey | Siyah, Turşu, parlak cilalı |
| Type | Round, etc |
| Product | High Quality Cheap 2205 Duplex Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | ANSI 2205 2507 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Ürün | SS 446 2205 dubleks paslanmaz çelik dikişsiz boru boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Ürün | API ASTM 10 # karbon çelik boru aisi 1020 soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Sınıf | 10 # -45 #, 16Mn, API J55-API P110, Q195-Q345 |
| Kalınlığı | 0,5 - 80 mm |
| Dış çap | 17 - 1200 mm |
| Ürün | Sıcak Daldırma Galvanizli Yuvarlak Çelik Boru / GI Boru |
|---|---|
| Standart | API, ASTM, DIN, JIS, BS, GB, DIN |
| Sınıf | 20 #, 45 #, 10Cr9Mo1VNb, 16Mn, A106 (B, C), API J55, 15MnV, 15Mo3, Q235, Q345 |
| Sertifika | CE, BV,TUV,MTC |
| Yüzey | galvanize |