| Ürün | 310 310S Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Tip | kaynak dikişsiz |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Tip | kaynak dikişsiz |
|---|---|
| Ürün | 304 304L 316 316L 321 310S Paslanmaz Çelik Kılcal Boru Boru Tedarikçisi |
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | 304 304L 316 316L 321 310S Paslanmaz Çelik Kılcal Boru Boru Tedarikçisi |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Product | Stainless Steel Bar 304 |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| C | Max 0.08% |
| Cr | 18%-20% |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 304, 316L |
| Yüzey | Yüzey, doğrusal stabilite ile düzgün ve güzel. |
| C | Maksimum %0,08 / %0,035 |
| Ürün | Karbon çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Sınıf | 10 #, 20 #, 16Mn, API J55, API K55, API L80, Q195, Q235, Q345 |
| Kalınlığı | 0,5 - 20 mm |
| Dış çap | 20 - 610 mm |
| Ürün adı | Paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM A312 A213 A249 |
| Yüzey | Değirmen bitirmek, cilalı |
| Kalınlık | 3mm ~ 60mm |
| OD | 6mm ~ 4800mm |
| Ürün | 310 Paslanmaz Çelik Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| C | Maksimum %0,25 |
| Ürün | 904L paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 200 serisi: 201, 202,200Gu, 201Gu,301, 302, 303, 303Gu, 304, 304L, 304Gu,309, 316, 316L, 310, 310S, |
| Yüzey | 2B/BA/6K/4K/8K/ AYNA/NO.4/HL/ Lehçe/NO.1 |
| C | Maksimum %2 |