| Seviye | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Hoşgörü | OEM / DOM |
| Alaşım Veya Değil | Alaşım mı |
| Başvuru | Yapısal Çelik Çubuk |
| Malzeme | Nimonic80 N07080 alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk tüp levha tel |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Uygulama | Kimya endüstrisi, endüstri, süsleme |
| Yüzey | 2B, BA, 4K, 8K, No.1, No.4, HL, fırça, cila, parlak |
| Adı | Nimonic80A N07080 GH80A alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | Nikel Şerit, sac, çubuk, levha, boru, çubuk, tüp, tel, dikişsiz çelik boru, dikişsiz boru |
| sınıf | Nikel Baz Alaşım nimonic 80a gh4080 gh80a |
| Malzeme | inconel, incoloy, monel, PH çelik, dubleks, süper östenit, hastelloy |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Nikel Baz Alaşımlı Çelik Metal Incoloy926 N08926 1.4529 00Cr17Ni13Mo3 alaşımlı çelik levha boru |
|---|---|
| Türü | Nikel çubuk levha boru tel bobin |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Hastelloy C-276 N10276 2.4819 C22 N06022 2.4819 B N10001 C276 C C2000 C4 B3 B2 X alaşımlı yuvarlak ç |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Nikel Esaslı alaşımlı çelik çubuk tel levha bobin borusu |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | JIS DIN ASTM GB |
| Seviye | SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, vb. |
| teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşulanmış |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |
| Uygulama | Ev aletleri, inşaat, otomobil endüstrisi |
|---|---|
| Standart | JIS, ASTM A240 A666 |
| Genişliği | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifika | CE, BIS, SABS, JIS, ISO9001 |
| Sınıf | 300 Serisi |
| Çelik sınıfı | 301, 310S, 410, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, 321, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 304L, 904L, 444 |
|---|---|
| Yüzey kaplaması | 2b |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Tolerans | ±% 1 |
| Genişlik | 5~200mm |
| Seviye | 600 601 617 625 X-750 800 800H 900 925 926, Nikel Bazlı Alaşım 600 601 617 625 718 X-750 800 800H 90 |
|---|---|
| Çelik Sınıfı | Inconel 100/600/601617/625/690/713/718 |
| Hoşgörü | OEM / DOM |
| Alaşım Veya Değil | Alaşım mı |
| Başvuru | Yapısal Çelik Çubuk |