| Ürün | ASTM 420 430 410 Paslanmaz Çelik 2B/BA/ayna bitmiş Bobin |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Yüzey | BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K kaplama |
| Malzeme | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha 1.4307 |
|---|---|
| Standart | EN 10088-2: 2014 |
| Seviye | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404, vb. |
| Yüzey | No.1, Turşu, Kum Patlaması, HL. |
| C | Maksimum %0.03 |
| Product | aisi 303 stainless steel bright polished round bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Ürün | Soğuk haddelenmiş karbon çelik çelik şerit rulolar, ss400b sıcak haddelenmiş karbon çelik rulolar |
|---|---|
| Standart | ASTM, DIN, GB, JIS |
| Sınıf | Q195L, Q235B, Q345B, SS400 |
| Yüzey | Müşteriler tavlamayı normalleştirmeye gerek yoktur |
| Tekniği | Sıcak Soğuk haddelenmiş |
| Ürün | paslanmaz çelik rulo sac 2B 304 304l paslanmaz çelik Şerit no.1 |
|---|---|
| Standart | ASTM A240/A240M-14 |
| Seviye | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Teslimat | Soğuk Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | 2B, HL, No.4, Dekoratif |
| Ürün | SS 304 304L 316 410 430 sıcak haddelenmiş soğuk haddelenmiş çelik bobin |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Yüzey | BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K kaplama |
| Malzeme | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Ürün | 304 Paslanmaz Çelik Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 304 304L 316 316L |
| Yüzey | Parlak ID/OD 320grit 6m |
| C | Maksimum %0,08 |
| ürün | paslanmaz çelik 201304 304L 316 316L 321410430 Çin'de yapılan bobin |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| sınıf | 202301304 304L 316 316L 309S 321310 310S 430 |
| Yüzey | BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K bitiş |
| Malzeme | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Ürün | 304 Paslanmaz Çelik Boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB,JIS |
| Seviye | 304 304L 316 316L |
| Yüzey | Cilalı ID/OD 320grit 6m |
| C | Maksimum %0,08 |
| Uygulama | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
|---|---|
| Standart | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| ürün | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| sınıf | nikel alaşımı ve paslanmaz çelik kaynak teli |
| zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |