| Ürün | 316 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru SS Dikişsiz Borular |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Ürün | 316 316l Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru SS Dikişsiz Borular |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Kalınlık | 0,5 mm ~ 80 mm |
| Yüzey | Turşu, parlak cilalı, öğütülmüş yüzey, |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, düz, Altıgen, açılı, kanal |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Nikel Alaşım |
| Uzunluk | 10mm-12000mm |
| Kenar | parlatma |
| Product | High Quality Cheap 2205 Duplex Stainless Steel Round Bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | ANSI 2205 2507 |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | astm aisi Grade 440 stainless steel round bar rod |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi 440A 440B 440C 440F |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Tip | Yuvarlak, altıgen, kare, düz, vb |
| Malzeme | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Nikel Esaslı alaşımlı çelik çubuk tel levha bobin borusu |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Malzeme | Nikel alaşımı Inconel 617 UNS N06617 |
|---|---|
| tip | Nikel alaşımlı levha levha |
| sınıf | Nikel Bazlı Alaşım |
| şekil | levha/şerit/boru/wrie/bar/ect |
| Standart | UNS,DIN,ASTM ,SAE,ISO,ASME |
| Ürün adı | 4140 42CrMo4 1.7225 SCM440 Soğuk Çekilmiş Alaşımlı Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Sınıf | 4140,4135,42CrMo, 4130, A-387Cr.B, 5140,5120 |
| Şekil | Sac şerit boru çubuk vb |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Türü | Karbon Çelik Bar Yuvarlak Kare altıgen Açı çelik |
| Malzeme | Hastelloy C-276 / N10276 |
|---|---|
| Türü | Nikel Çubuğu |
| Sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| Şekil | Sac / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | ISO 9001 |
| Malzeme | Inconel alaşımlı 600 yuvarlak çubuk |
|---|---|
| Türü | Nikel çubuk tel |
| Sınıf | Nikel baz alaşımı |
| Şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |