| Manufacture Technology | Cold Drawn/Cold Rolled |
|---|---|
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Description | Stainless Steel Tube |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Tensile Strength | 515 MPa (typical For 304 Grade) |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Width | 500-3000mm |
| MOQ | 1 Ton |
| Tolerance | ±0.02mm |
| Application | Construction/ Decoration/ Industry |
| Ürün | 316 316L paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 201,202,301,303,304,304L,305,316,316L,321,410,416,420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1. |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 304 |
| Yüzey | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/kazınmış/saten |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Fiyat terimi | CIF CFR FOB EX-İŞ |
| Tensilestrength | 520 - 750 MPa |
|---|---|
| Edge | Mill / Slit Edge |
| Origin | Shandong, China |
| Thickness | 0.02mm - 3.0mm |
| Price Terms | FOB/ CIF/ EX-WORK |
| Uygulama | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
|---|---|
| Standart | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| ürün | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| sınıf | nikel alaşımı ve paslanmaz çelik kaynak teli |
| zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Dimensions | 1mm ~ 500mm |
|---|---|
| Width | Varies By Profile Type |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Treatment | Galvanized Coated |
| Mechanical Strength | High Tensile Strength |
| Ürün | Bakır tel gümüş kaplama bakır tel katı bakır kaplı alüminyum CCA twisted elektrik teli |
|---|---|
| Standart | IEC, NEMA, GB, SGS, ISO |
| Yüzey | Kaplı Renk |
| Uygulama | Elektrik kablosu, Isıtma, Motor, trafo, Jeneratör, Kaynak makinesi |
| Sertifika | RoHS / ISO9001 / ISO14001 |
| Ürün | Alüminyum Yuvarlak Çubuk 1050 1060 1070 1100 3003 3004 5052 5005 5083 5754 Tam Notlar |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS GB |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Yüzey | Değirmen Finish, Cilalı |
| Türü | Yuvarlak, altıgen, kare, vb |