| Ürün | aisi 316l 2b sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik levha 201 304 304l 316 |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB |
| Ürün | Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha soğuk haddelenmiş 304 304L 430 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Sertifika | ISO SGS BV CE |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB |
| Ürün | 304 310s 316L 321 paslanmaz çelik levha soğuk haddelenmiş ve sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 |
| Yüzey | 2B/BA/SAÇ ÇİZGİSİ/8K/NO.4/kazınmış/saten |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB ESKİ İŞ |
| Yüzey | 2B/ BA/ No.1/ No.4/ 8K/ HL/ Ayna |
|---|---|
| Genişliği | 500-3000mm |
| Fiyat Terimi | FOB/CIF/CFR/EXW |
| Paket | Standart İhracat Paketi |
| şekli | levha levha |
| Malzeme | Invar36 K93600 1.3912 alaşım yuvarlak çubuk boru levha tel bobin |
|---|---|
| Türü | alaşımlı çubuk boru levha tel bobin |
| sınıf | Nikel Baz Alaşımlı |
| şekil | levha / şerit / boru / wrie / bar / vb |
| Standart | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Ürün | ERNiCrMo-3 Mig Kaynak Teli kaynak INCONEL ALLOY 625 800 |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | ERNiCrMo-3,ERNiCrMo-4,ERNiCrMo-13,ERNiCrFe-3,ERNiCrFe-7,ERNiCr-3,ERNiCr-7,ERNiCu-7,ERNi-1, ER70S-6. |
| Yüzey | düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Malzeme | Nikel / Nikel Alaşımı |
| Product | Stainless steel round bar |
|---|---|
| Standard | ASTM A564 |
| Malzeme | 630 17-4 saat |
| Yüzey | Salamura, Siyah, Parlak, Parlatma, Patlatma, vb |
| Type | Round,square,hexagonal,flat,angle |
| Ürün | 201 304 316L paslanmaz çelik tel satılık |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 201,202,301,303,304,304L,305,316,316L,321,410,416,420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1. |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Steel Grade | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 317L 347H 2205 2507 254SMO |
|---|---|
| Productname | Stainless Steel Strip |
| Tolerance | 0.1mm |
| Heattreatment | Annealed, Hardened |
| Surfacefinish | 2B, BA, No.1, No.4, Mirror |
| Ni Content | 8-12% |
|---|---|
| Diameters | 1.0~530mm |
| Delivery Condition | Annealed |
| Free Machining | Stainless Steel Bar |
| Ferritic Grade | 304 201 304L 321 310S 347H 316 316L 2205 2507 904L |