Ana sayfa

Shanghai Haosteel Co., Limited

Çin Shanghai Haosteel Co., Limited Sertifikalar
Çin Shanghai Haosteel Co., Limited Sertifikalar
Kaliteli, hızlı teslimat, Haosteel yıllardır ısı değiştirici tüpleri tedarik ediyor, biz gerçekten desteğiniz için teşekkür ederiz!

—— Massimiliano Rossi

Haosteel gerçekten profesyonel bir tedarikçidir, her zaman teknik tavsiye verir ve çok rekabetçi fiyatla kaliteli tüpler sağlarlar!

—— Thomas Hoover

Ben sohbet şimdi

Shanghai Haosteel Co., Limited

1 2 3 4 5
Shanghai Haosteel Co., Limited Shanghai Haosteel Co., Limited Shanghai Haosteel Co., Limited Shanghai Haosteel Co., Limited Shanghai Haosteel Co., Limited
Paslanmaz sac Paslanmaz Çelik Boru Paslanmaz çelik tel Paslanmaz Çelik rulo

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : HAOSTEEL
No. Çalışanları : 200~300
İhracat p.c : 80% - 90%

Haosteel, Çin'in reformundan ve açılmasından doğan tipik bir girişimdir, 23 Aralık 1978'de, "TBM Eleventh Merkez Komitesinin Üçüncü Genel Oturumu" nun kapanmasını takip eden gün, Haosteel'in ilk kazdığı yerin yanına getirdi. Şangay, Çin'in doğusunda bulunan Yangtze Nehri. 30 yılı aşkın bir süredir gelişim ile, Haosteel Çin'deki en yüksek modernizasyon seviyesine sahip en rekabetçi paslanmaz çelik şirketlerinden biri haline geldi. 2017'nin sonunda, Haosteel'in dünyanın dört bir yanına yayılan 310 kişilik bir işgücü vardı.

Haosteel, ana iş kolu olarak paslanmaz çelik ile yüksek teknolojiye ve yüksek katma değere sahip premium paslanmaz çelik ürünler üretiyor ve şu anda karbon olmak üzere dört ana ürün kategorisini, yani paslanmaz çelik çubukları, paslanmaz çelik boruları, paslanmaz çelik levhaları, paslanmaz çelik telleri üretiyor. Çelik, alaşımlı çelik, alüminyum ve cooper de hizmet yelpazemizde. Haosteel, değerli ürünler ve hizmetler sunmaya kendimizi adama sorumluluğunu üstlenir, tüm müşteriler Haosteel'den tek elden hizmetin tadını çıkarabilir.

Dünya çapındaki pazarlama ağımız sayesinde, bu premium ürünler sadece iç pazardaki talebi karşılamakla kalmayıp aynı zamanda Asya, Afrika, Avrupa ve Amerika'ya da ihraç edilmekte, otomobil, beyaz eşya, petrokimya, makine, enerji, ulaştırma gibi sektörlere yaygın olarak uygulanmaktadır. metal işleri, havacılık ve uzay, nükleer güç ve elektronik aletler. İç pazarda pazar payı yaklaşık% 20, uluslararası pazarda ise% 80'dir.

Geleceğe bakacak olursak, Haosteel'in tüm çalışanları müşterilere değerli ürünleri ve hizmetleri sunmak için kendilerine övünme sorumluluğunu üstlenecekler. ortak parlaklığı fark eder.

İletişim bilgileri
Shanghai Haosteel Co., Limited

İlgili kişi: Mr. Carl

Tel: +8617301780925

Faks: 86-021-51862951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)