Ana sayfa

Shanghai Haosteel Co., Limited Fabrika turu

Çin Shanghai Haosteel Co., Limited Sertifikalar
Çin Shanghai Haosteel Co., Limited Sertifikalar
Kaliteli, hızlı teslimat, Haosteel yıllardır ısı değiştirici tüpleri tedarik ediyor, biz gerçekten desteğiniz için teşekkür ederiz!

—— Massimiliano Rossi

Haosteel gerçekten profesyonel bir tedarikçidir, her zaman teknik tavsiye verir ve çok rekabetçi fiyatla kaliteli tüpler sağlarlar!

—— Thomas Hoover

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  HAOSTEEL TUBE DEĞİRMENİ:

  HAOSTEEL BORU MILLI:

  HAOSTEEL BAR & ROD DEĞİRMENİ:

  HAOSTEEL TEL VE ​​HALAT DEĞİRMENİ:

  HAOSTEEL BOBİN VE STRIP DEĞİRMENİ:

  HAOSTEEL PLAKA VE LEVHA ÖĞELERİ

 • OEM / ODM
  OEM ve ODM siparişini kabul ediyoruz. Özel logo kabul edilebilir.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge merkezi, Şanghay'ın merkezinde yer almaktadır. Ar-Ge merkezi 273,00 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Araştırma ve geliştirme merkezi, araştırmada 200m2 ve deneme üretimi atölyesinde 400m2 dahil olmak üzere 800'den fazla Ar-Ge ve test sahasıyla donatılmıştır. Araştırma ve geliştirme kabiliyetlerini sağlamak için, şirket, TUV, 3A gibi uluslararası kuruluşların araştırma ve geliştirme, test, deneme üretim ekipmanı satın alması ve laboratuvar sertifikasyonu için büyük yatırımlar yaptı.

  Ar-Ge merkezinde bağımsız bir kimyasal laboratuvar, mekanik performans odası ve spektral analiz odası bulunmaktadır. Mühendislik araştırması ve testi için kullanılabilir. Ana ekipman mikrobilgisayar kontrollü elektro-hidrolik servo üniversal test makinesi, Spike masaüstü doğrudan okuma spektrometresi ve metalografik örnek içerir. Parlatma makinesi, duman test makinesi, vorteks üretim hattı, otomatik taret dijital mikro sertlik test cihazı, taşınabilir pürüzlülük metre ve diğer profesyonel bilimsel araştırma ekipmanları, ürün germe, bükme, ışıldama, düzleştirme testi, Vickers malzemelerin test sertlik değeri ve hassasiyet Düşük karbonlu malzemelerin işlenmesi, paslanmaz çelik malzemenin geliştirilmesi, araştırılması ve yeni ürün geliştirme için iyi bir temel oluşturmuştur.

İletişim bilgileri
Shanghai Haosteel Co., Limited

İlgili kişi: Mr. Carl

Tel: +8617301780925

Faks: 86-021-51862951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)