Bizim304L paslanmaz çelik plakaDoğrudan Çin'in önde gelen fabrikalarından alınır.TISCO (Taiyuan Iron & Steel)veBaosteel, orijinal değirmen test sertifikaları ile birlikte (MTC EN 10204 3.1). düşük karbonlu varyant kaynaktan sonra üstün granüler arası korozyon direnci sağlar,basınçlı kaplar üretimi için tercih edilen seçim haline getirir1 mm'den 20 mm'ye kadar kalınlıkta mevcut.
| Sınıf | 304L (UNS S30403, 1.4307) |
| Standart | ASTM A240, ASME SA-240, EN 10088-2, PED 2014/68/EU |
| Mühendislik kökeni | TISCO / Baosteel / ZPSS / JISCO |
| Kalınlığı | 1 mm - 20 mm |
| Genişliği | 1000mm / 1219mm / 1500mm / 2000mm |
| Uzunluk | 2000mm / 2438mm / 3000mm / 6000mm |
| Yüzey Dönüşümü | 2B / No.1 / BA |
| Sertifikasyon | EN 10204 3.1 MTC, ASME, PED |
304L paslanmaz çelik plakalar için orijinal TISCO/Baosteel fabrika test sertifikaları ve rekabetçi fiyatlarla bizimle iletişime geçin.