Bizim304 Paslanmaz çelik plakaASTM A240 standartlarına göre üretilmiştir ve pürüzsüz bir2B yüzey finişiÇok çeşitli endüstriyel ve inşaat uygulamaları için uygundur. Standart boyutları 1219mm x 2438mm (4ft x 8ft) ile 0.3mm'den 100mm'ye kadar kalınlıklarda mevcuttur.bu austenit paslanmaz çelik plaka mükemmel korozyon direnci sunuyor, şekillendirilebilirlik ve kaynaklanabilirlik.
| Sınıf | 304 (UNS S30400) |
| Standart | ASTM A240, AISI, JIS G4304, EN 10088-2 |
| Kalınlığı | 0.3mm - 100mm |
| Genişliği | 1000mm / 1219mm / 1500mm / 2000mm |
| Uzunluk | 2000mm / 2438mm / 3000mm / 6000mm veya Özel |
| Yüzey Dönüşümü | 2B (soğukta yuvarlanmış, kızartılmış, turşulanmış) |
| Kenar | Dökme kenarı / kesik kenarı |
| Dayanıklılık | ≤3 mm kalınlık için ± 0,1 mm; >3 mm kalınlık için ± 1% |
Dünya çapında hızlı teslimat ile rekabetçi bir teklif için bugün bizimle iletişime geçin.