| Ürün | Tam özelliklere sahip Hidrojen Tavlı Paslanmaz Çelik Tel malzeme yumuşak tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 303.304.304L,316.316L,321.410.416.420,430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, vb. |
| Yüzey | düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Ürün | 0Cr23Ni13 ısıya dayanıklı paslanmaz çelik tel 309S paslanmaz çelik tel kg başına fiyat |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 201,202,301,303,304,304L,305,316,316L,321,310S |
| Yüzey | düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Ürün | Sıcak haddelenmiş 201 304 316L 301 321 309S 410 430 paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Seviye | 201.202.301.303.304.304L,316.316L,321.410.1.4401, 1.4371, 1.4597.1.4541, vb. |
| Yüzey | düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Ürün | 304 316 316L yaylı paslanmaz çelik tel / esnek çelik tel |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Yüzey | Düzgün ve güzel, doğrusal kararlılığa sahip.parlak, salamura, siyah |
| Zanaat | Soğuk çekilmiş ve tavlanmış |
| Başvuru | Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |
| Ürün | Soğuk haddelenmiş hafif çelik tel çin tedarikçisi çelik fabrikasından galvanizli |
|---|---|
| Standart | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Sınıf | SAE 1006,1008,1010,1018,1541,403,10B21, Q195 Q235 Q345 |
| Yüzey | üniforma ve güzel, parlak, siyah , galvanizli |
| el sanatları | Sıcak daldırma galvanizli, Soğuk Başlık Çelik |
| Ürün | Yüksek karbonlu çelik tel hafif çelik tel yüksek gerilimli öngerilmeli tel |
|---|---|
| Standart | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Sınıf | SAE 1006,1008,1010,1018,1541,403,10B21, Q195 Q235 Q345 |
| Yüzey | üniforma ve güzel, parlak, siyah , galvanizli |
| el sanatları | Sıcak daldırma galvanizli, Soğuk Başlık Çelik |
| Ürün | Büyük kalibrelerde dikişsiz çelik borular |
|---|---|
| Standart | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Sınıf | 10,20,20G, 20MnG, 25MnG 15CrMoG, 12Cr2MoG, 12Cr1MoVG, 10Cr9Mo1VNb |
| Kalınlığı | 0,5 - 20 mm |
| Dış çap | 20 - 610 mm |
| Product | AISI 201 304 316 321 310S hot rolled black cold drawn bright round flat square angle Stainless Steel Bar |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Product | Baoxin stainless steel bar SUS631 stainless steel bar square bar |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Seviye | 200 serisi 300 serisi 400 serisi 600 serisi |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Tip | Yuvarlak, altıgen, kare, düz, vb |
| Ürün | 3.15mm 4mm 5mm AC DC En İyi Ark Esab Tipi Fiyat Paslanmaz Çelik Kaynak Elektrodu |
|---|---|
| Standart | GB , JIS, ASTM , AISI , DIN |
| Çalışma Akımı | DC AC |
| Renk | Beyaz-Gri / Gri / Kırmızı / Mavi |
| Başvuru | Paslanmaz Çelik Yapı Kaynak teli, yay teli, bağlama teli |