| Ürün | 304 316 316L inox kare/dikdörtgen borular paslanmaz çelik kaynaklı boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Grade | 200/300/400/900 Series |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Ürün | Çin Üretici karbon çelik petrol ve su için büyük çaplı boru fiyat düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Standart | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Sınıf | 10 # -45 #, 16Mn, API J55-API P110, Q195-Q345, 10 #, 20 #, 16Mn, API J55, API K55, API L80, Q195, Q2 |
| Kalınlığı | 0,5 - 20 mm |
| Dış çap | 20 - 610 mm |
| Ürün | 410 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru paslanmaz çelik dikişsiz boru Tedarikçi |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak.kare.Dikdörtgen |
| Ürün | 347 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru paslanmaz çelik dikişsiz boru Tedarikçi |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Seviye | 347 309S 304 304L 316 316L 316Ti 321 310S 410 430 2205 2507 904L |
| Yüzey | Turşu ve parlak cilalı kaplama |
| Şekil | Yuvarlak kare Dikdörtgen |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Köşebent |
|---|---|
| Standart | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5,DIN 17440,GB/T 1220 |
| Malzeme | 301, 304, 304L, 309S, 321, 316, 316L |
| Yüzey | Salamura, Siyah, Parlak, Parlatma, Patlatma, vb |
| Tip | Yuvarlak, Kare, Altıgen, Düz, Açı |
| Ürün | 20# 45# 35# Q345 20Mn2 30Mn2 40Mn2 20CrMo 30CrMo 40CrMo Karbon Çelik yapısal boru boru |
|---|---|
| Standart | ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Seviye | 20# 45# 35# Q345 20Mn2 30Mn2 40Mn2 20CrMo 30CrMo 40CrMo Q195-Q345 |
| Kalınlık | 0,5 - 20 mm |
| Dış çap | 20 - 610mm |
| Stock | Stock |
|---|---|
| Technic | Cold Rolled/Hot Rolled |
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Keyword | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S Stainless Steel Coil |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
|---|---|
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Keyword | 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S Stainless Steel Coil |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Price Terms | Fob CFR CIF |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha 304 |
|---|---|
| Standart | ASTM A240 / A240M-14 |
| Seviye | 304.304L,316, 316L, 316Ti, 321, 310S, vb. |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Hata payı | ASTM A480 / A480M-14 |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Levha 1.4301 |
|---|---|
| Standart | EN 10088-2: 2014 |
| Seviye | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404 |
| Teslimat | Sıcak Haddelenmiş, Tavlanmış ve Turşu |
| Yüzey | No.1, HL, No.4, Kumlama |